با خرید پستی ایران مارکت سنتر، سفارش خود را درب منزل دریافت کرده، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.
 
سبد خرید خالی می باشد.


کاملترین نامه های اداری و تجاری /اورجینال

کاملترین نامه های اداری و تجاری /اورجینال

دسته مالی و اداری زیردسته خدمات دفتری

"نامه های اداری

مجموعه نامه های اداری و تجاری

امکان ویرایش و ذخیره نامه ها

دارای بیش از 2000 نامه و یادداشت تجاری

نامه های اداری دارای طبقه بندی های گوناگون است که به شرح زیر می باشد:

آگهی تجاری

تحقیق از شرکتهای تبلیغاتی

خاتمه قرارداد شرکت

درخواست همکاری

شکایات راجع به خدمات ضعیف

خدمات حقوقی

و...
یکی از پرکاربردترین مهارت هایی که هر شخصی در محیط کار به آن نیاز دارد، مهارت نوشتن نامه اداری یا تجاری است. زیرا عمده ارتباطات رسمی بین شرکت ها، ادارات و سازمان ها به صورت مکتوب و از طریق نامه های رسمی انجام می شود.

لذا تسلط بر نگارش نامه های اداری، تجاری و رسمی برای تمامی کارکنان شرکت های خصوصی و مخصوصا دولتی نیاز است و با افزایش سمت و پست سازمانی این نیاز دوچندان خواهد شد.

در این مجموعه شما می توانید به راحتی در این فن، مهارت پیدا کرده و از الگوهای آماده نامه های اداری و تجاری برای تهیه نامه های خود بهره بگیرید.
دسته بندی ها: مالی، بازرگانی و اقتصادی, نرم افزار تخصصی. برچسب ها: نامه های اداری, نامه های تجاری, نمونه نامه های اداری, نوشتن نامه اداری.

مجوز :1265/552125"

فروشنده: شایان

قیمت: 14,900 تومان

درصد :50

روش خرید: برای خرید کاملترین نامه های اداری و تجاری /اورجینال، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید کاملترین نامه های اداری و تجاری /اورجینال


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان

محصولات مرتبط
بسته  1500 نمونه متن مکاتبات و فرم های  تجاری و اداری به زبان انگلیسی بسته 1500 نمونه متن مکاتبات و فرم های تجاری و اداری به زبان انگلیسی بسته 1500 نمونه متن مکاتبات و فرم های تجاری و اداری به زبان انگلیسی مجموعه نامه های اداری و تجاری /اورجینال
بسته 1500 نمونه متن مکاتبات و فرم های تجاری و اداری به زبان انگلیسی بسته 1500 نمونه متن مکاتبات و فرم های تجاری و اداری به زبان انگلیسی بسته 1500 نمونه متن مکاتبات و فرم های تجاری و اداری به زبان انگلیسی مجموعه نامه های اداری و تجاری /اورجینال
20,000 تومان خرید بسته  1500 نمونه متن مکاتبات و فرم های  تجاری و اداری به زبان انگلیسی 10,000 تومان خرید بسته 1500 نمونه متن مکاتبات و فرم های تجاری و اداری به زبان انگلیسی 25,000 تومان خرید بسته 1500 نمونه متن مکاتبات و فرم های تجاری و اداری به زبان انگلیسی 13,900 تومان خرید مجموعه نامه های اداری و تجاری /اورجینال
کاملترین نامه های اداری و تجاری /اورجینال پکیج نمونه قراردادها و قوانین{کامل ترین مجموعه}/ اورجینال
کاملترین نامه های اداری و تجاری /اورجینال پکیج نمونه قراردادها و قوانین{کامل ترین مجموعه}/ اورجینال
14,900 تومان خرید کاملترین نامه های اداری و تجاری /اورجینال 14,900 تومان خرید پکیج نمونه قراردادها و قوانین{کامل ترین مجموعه}/ اورجینال

توجه: بیش از 1000 فروشنده عضو سیستم ایران مارکت سنتر محصولات خود را در این سایت عرضه میکنند و خریداران میتوانند ضمن مقایسه محصولات در محیطی رقابتی، خریدی بهتر و ارزانتر داشته باشند. فروشندگانی که کیفیت و پشتیبانی محصولات خود را رعایت نکنند، از سایت حذف میشوند. 
Designed And developed By N.E.T E-Commerce group
© 2008 All Rights reserved.